Nový rok priniesol okrem nových predsavzatí aj trochu ohliadnutia za tým minulým. Priebežne síce sledujem, ktoré články zaujmú viac a na ktoré sa kliká pomenej, vcelku ma však zaujímalo, ako to vyzerá v celoročnom merítku. Čo-to sa týmto spôsobom dozviem o svojich čitateľoch, čo sa im páči najviac a teda akým smerom by som sa mohla ďalej uberať, prípadne čo do budúcnosti vynechať.

Ak to zaujíma aj vás, tu je prehľad najlepších piatich článkov. Alebo aspoň najklikanejších. :-)

#5 Začnem od konca, lebo to prvé miesto ma skutočne prekvapilo, nechám si ho na koniec :-) Na piatom mieste sa teda umiestnil článok 23 hier pre deti do 1 roka. Keďže sama som mamou, je logické, že som sa rozhodla písať práve mamám. Takže sa zdá, že to funguje, hravé mamičky sú na správnej adrese! :-)

#4 Štvrté miesto patrí akcii s vydavateľstvom Svojtka. No čo si budeme navrávať, dobré knihy za dobrú cenu, to berie každého. :-) Tak len dúfam, že aj v tomto roku sa zadarí a nejakú peknú zľavičku opäť vyjednáme :-)

#3 Trojka patrí opäť hrám – tentoraz pre deti vo veku 18-24 mesiacov. Dvojročáci sú riadne šidlá a dobrých nápadov nikdy nie je dosť… tak sa niet čomu diviť.

#2 Moje čitateľky sú celkom evidentne mamičky, ktoré sa rady vzdelávajú a získavajú nové informácie, aj čo sa týka výchovných metód svojich ratolestí. Druhý najčítanejší a zároveň najviac zdieľaný článok bol o Montessori literatúre. Úprimne sa tomu teším!

#1 No a tu je spomínané prekvapenie. Najviac čítaným článkom v roku 2017 je prosím pekne článok, ktorý som napísala už v roku 2014! To sa chudáčik na svoju slávu načakal! Je to recept na ozdoby zo sódového cesta a je to zároveň jedno z najviac googlených slov, ktoré ľudí privádzajú na môj blog. Vskutku zaujímavé. Keďže najväčší záujem o sódové cesto bol pred Vianocami, vyzerá to tak, že ľudia majú záujem si vyrábať vianočné ozdôbky po svojom a z toho som tiež nadšená.

Tak toľko štatistiky v úvode roka. Článkov som síce napísala menej, ako som pôvodne plánovala, no ak ma múza neopustí, dúfam, že tento rok sa hecnem a svoje plány prekonám :-) A hlavne dúfam, že sa vám tu u mňa bude aj naďalej páčiť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.