Tak milí priatelia, že je tu ten mesiac knihy, že sa nám konečne vonku otepľuje, že prichádza Veľká noc…. tak som si povedala, že keď mám radosť ja, urobím radosť aj vám :) A rozhodla som sa podarovať jednému z vás knihu.

Pre knihy mám veľkú slabosť. A už aj deti ju podedili. U nás sa veru nehovorí „za odmenu dostaneš lízatko“, ale „vezmem ťa do kníhkupectva!“ (srandujem, nemám rada podplácať deti ;)) Najnovšie sme objavili čaro anglických kníh. Majú hneď viacero výhod. Deti sa učia cudzí jazyk bez toho, aby ma vôbec podozrievali, že sa ich niečo snažím naučiť. V knihách vidia reálnejšiu angličtinu, než naskladané slovíčka v pracovnom liste z angličtiny. Vidia celé vety, príbeh, aj keď jednoduchý. Knihy sú farebné, na stranách je textu pomenej, väčšinou už z obrázkov vyrozumejú, čo sa v knihe píše.rozdavacka1

Vydavateľstvo Usborne ponúka tieto malé knihy rozdelené podľa úrovne čitateľskej zdatnosti. Najzákladnejšie sú zamerané na slovíčka, ktoré podobne znejú. Už samotné čítanie je veselé. Na vyšších úrovniach už textu pribúda a viac dominuje príbeh.

rozdavacka2

rozdavacka3

Ale aby som už toľko nevykecávala, prejdime rovno k veci :) Vybrala so tieto dve knižočky, ktoré majú ešte jeden bonus – je k nim rovno aj CD s nahovorenou rozprávkou a to v britskej aj americkej angličtine – môžete počúvať a porovnávať native speakers ;) Tri prasiatka sú z nižšej úrovne, Rapunzel už má textu viac. Výherca si môže sám vybrať, čomu dá prednosť :)

rozdavacka4

rozdavacka5

A čo k tomu teda treba? Nič zložité – stačí sa prihlásiť na odber noviniek mailom tuto vpravo. Nemusíte sa báť, že vás zasypem spamom, to nestíham :) Akurát budete mať v maily vždy krátku správu, že som konečne niečo nové vyprodukovala.

newsletter

Môžete ma tiež podporiť svojim „páčikom“ na facebooku alebo sledovať na pintereste. A keď dáte vedieť o mojom webe aj svojim známym, budem skákať od radosti :)

Ďakujem vám všetkým a už sa teším na Veľkonočný pondelok – tešte sa aj vy, pretože práve vtedy vyberiem jedného šťastlivca, ktorému poputuje pekná knižočka!

4 komentáre on Prvá knižná rozdávačka!

  1. ahoj :) na odber som sa prihlasila :) blog sa paci :) poznam z modreho konika , na facebooku neexistujem :) ale na pintereste budem sledovat:)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.