Rok sa s rokom stretol a je tu ďalší ročník online konferencie Růst společně. Zúčastnili ste sa niektorej z predošlých? Páčilo sa vám? Poďme sa pozrieť, čo nás na nej čaká v tomto roku!

Ako už býva dobrým zvykom, autorky konferencie si dávajú záležať na výbere tém a spíkrov. Inak tomu nebude ani tentoraz. Tešiť sa môžete na 10 prednášok svetových expertov, 20 prednášok a rozhovorov s českými hosťami, celkovo 20 hodín kvalitného obsahu.

Novinkou tohto roka je, že prvý deň konferencie bude úplne ZDARMA – ako taká ochutnávka pre váhahjúcich a narozhodných. Odmenou pre tých, čo však váhať nebudú je zľavnená cena vstupenky v skoršom termíne. Tak si vyberte! :-)

Kompletný zoznam tém nájdete na webe Růst společně, no aby som vypichla pár zaujímavostí, osobne ma zaujíma prednáška Prima rána – jak s dětmi odejít v klidu a včas? Už síce nemám deti úplne najmenšie, ale naše rána bývajú veru hektické stále. V tomto smere sa určite rada nechám inšpirovať!

Takisto vnímam ako rodič obrovskú zodpovednosť za to, čo do detskej hlavičky vpustím. Zvlásť v prvých 6 rokoch života sa všetko ukladá priamo do podvedomia a to je ako úžasné, tak aj trochu desivé. Na túto tému si určite nenechám ujsť prednášku Síla nevědomé absorbující mysli: Jak ji můžeme využít?

Výber tém je široký, od tém pre úplne novopečené mamičky o šestonedelí a spaní bábätiek, cez výber vhodnej škôlky až po informácie, ako zvládnuť s pototmkom nástup do školy. Na svoje si prídu aj učitelia – ako rozvíjať u detí kritické myslenie, podporovať ich samostatnosť ale aj ako im načúvať a komunikovať. Skrátka, aj keď už nemám tie najmenšie detičky, tým, že sa pohybujem v školstve už teraz vidím, že mnohé informácie budem vedieť využiť a aplikovať. Pozitívnej inšpirácie predsa niky nie je dosť! :-)

A teraz pozor, je tu malý darček! Na mojom Instagrame si môžete zasúťažiť o jednu voľnú vstupenku! Tak šup-šup, mrknite na to a skúste šťastie! ;-) Súťažíme tento týždeň, do 7.4. – to aby ste v prípade, že nevyhráte, stále stihli lístok za zvýhodnenú cenu.

Konferencia prebehne online, takže si ju môžete vychutnať z pohodlia vášho domova, so šálkou kávy alebo kým deti spia. Navyše nemusíte na prednáškach sedieť vždy v reálnom čase, s kúpou vstupenky získate ročný prístup ku všetkým videám. Konferencia sa uskutoční v dňoch 17.-21. apríla a do 10.4. si môžete svoje miesto rezervovať za zvýhodnenú cenu 1690Kč (resp.75€).

Okrem všetkého iného musím povedať, že sa mi veľmi páči aj samotný názov – Růst společně. Je to tak pekne, výstižne pomenované. O toto by nám, rodičom, totiž malo ísť. Aby popri tom, ako naše deti rastú, sme rástli aj my s nimi, tak vnútorne.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.