Neboj mami, nie my! Alebo o tom aspoň zatiaľ neviem. :) Len som pred pár dňami dostala za úlohu nafotiť zaujímavú hru s týmto názvom. Hra ma zaujala, a keď som si prečítala príbeh jej autorky (ktorý sa veľmi podobá tomu môjmu), nedalo mi a musím jej pár slov venovať.

hra3Ako správne všetci tušíte, hra nie je o ničom inom, než o tom najkrajšom období v živote ženy – tehotenstve. Hneď na prvý pohľad ma zaujali vtipné figúrky aj so skvelou vychytávkou – vrecúškom na ich uloženie. Ak Vám v každej stolovej hre chýba aspoň jeden panáčik, chápete, že taká maličkosť poteší.hra5Úlohy v hre sú čisto zo života. Či už všelijaké situácie, ktoré hádam každá tehuľka občas nutne zažije, ale tiež hypotetické veci na zamyslenie sa, aké to drobčiatko asi bude. hra4
Hra je k dispozícii v slovensko-českej a tiež aj v anglicko-nemeckej verzii. To ak máte kamošku v Londýne a chcela by si zahrať. :)hra6Druhá hra od šikovnej mamičky Lucie je zas vedomostná. Keď som si kartičky s otázkami prezerala, nechápala som, kde na toľké informácie vôbec prišla. Že vraj 130 kartičiek s otázkami, no teda! A ja som si vravela, že som nejaká ostrieľaná trojmatka! Ale veru neviem-neviem, koľko by som ich vedela odpovedať. hra1hra2Ak ste teda hravý typ a chcete si popri pojedaní kyslých uhoriek spestriť tehotenský program, nech sa páči, hry nájdete na www.mamulo.com.

A pani Lucke prajem veľa tvorivých nápadov na ďalšie originálne hry!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.