Milí knihomoľskí priatelia :-)

Ako ste si iste všimli, veľmi rada sa na svojom blogu delím o knižné tipy, zvlášť pokiaľ ide o tituly, ktoré nás zaujali a mám pocit, že by nemali chýbať v detskej knižnici aj u iných rodín. V poslednom čase sa u nás doma množili knihy aj od vydavateľstva Svojtka. A tak nejak som im raz napísala, že aké skvelé knihy vydávajú a že veď nech kuknú ku mne na blog, že tam čo-to aj o knihách popíšem. Ani som netušila, či vôbec odpovedia, nič konkrétne som si od toho nesľubovala. Ale nie len, že odpovedali, vcelku sme si „sadli“ a ani neviem ako, raz ráno som otvorila email, v ktorom mi navrhovali zľavu 25% na ich knihy pre mojich čitateľov, že či by som chcela. No teda! Samozrejme! Veď čo je lepšie ako zľava na knihy?! (Snáď už len zlacnenie barefootov na ľudské ceny.)

A tak je to teda tu! Hoci si ešte dobre pamätám časy, keď som osobne poznala všetkých (troch) mojich čitateľov, dnes vás je tu už pekná hŕstka a samozrejme väčšinu osobne nepoznám. Ale keďže to tu vôbec čítate, musíte mať so mnou aspoň pár spoločných záujmov – a verím, že knihy sú jedným z nich. Preto dúfam, že sa teraz usmievate rovnako radostne ako ja, keď som si túto ponuku prvý raz prečítala. :-)

Tak vás už nebudem zdržiavať, len vám prezradím, že pri nákupe je potrebné uviesť heslo na uplatnenie zľavy: MAMZAP25. To je všetko! Ak viete o ďalších milovníkoch kníh, ktorých by táto akcia potešila, dajte im vedieť! Možnosť nakúpiť s 25%-nou zľavou je tu iba tento týždeň – od pondelka 23.10. do piatka 27.10.2017.

A teraz hurá nakupovať, veď Vianoce sú tu už o dva mesiace!

  *   *   *   *   *

PS: Ak by ste nebodaj nevedeli, čo si obstarať, pozrite moje recenzie: na čítanie pre najmenších sa nám osvedčili Malé príbehy Montessori, ak decká zaujíma príroda, určite odporúčam knihy Príroda a Zvieratá. Pre celkom najmenších sú tú krásne minipédie. Pre väčších objaviteľov môžete vyskúšať okienkové knihy, napríklad o jedle alebo o ľudskom tele… Ak sa zaujímate o metódu Montessori, užitočné informácie môžete nájsť v tomto článku. Alebo si nájdite podľa svojho vkusu :-)

6 komentárov on Super akcia s vydavateľstvom Svojtka!

  1. Keďže ani u nás nie je kníh nikdy dosť, zľava sa vždy zíde :-) Aj tentoraz sme ju využili! Ďakujeme veľmi pekne, deti sa určite potešia.

    • Zľavy sa nekombinujú, takže na tie, ktoré majú väčšiu zľavu ako je 25% sa už ďalšia nepridáva… Zľava sa vypočítava z tej sivej, pôvodnej ceny, takže miesto -15% dostanete dodatočných 10%, tj. dohromady 25% :-)

  2. oooo boze bola som v tom ze do konca tyzdna ..nedele …uffff ???tak to mam hlavu v smutku ze som to prepasla.odkladala som to a tak to dopadlo.???

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.