Aj vy to poznáte? Čím viac niečo plánujete, tešíte sa, tým väčšia šanca, že to jednoducho – nevyjde. Alebo sa minimálne skomplikuje, či vypáli úplne inak. Tak nejak takto dopadla u nás tohto roku Veľká noc.

Pôvodne sme plánovali ponavštevovať celú rodinu, na veľkonočný pondelok si urobiť výlet so sestrou a jej detvákmi, užiť si jarný vzduch a prebúdzajúcu sa prírodu. Už na zelený štvrtok podvečer sa najstaršia princezná začala sťažovať na bolesť hlavy, do rána mala horúčku. Tá jej o dva dni prešla, cítila sa super, tak som si vravela, ako dobre, že to takto rýchlo prešlo. Stihli sme navštíviť jednu babku a nástup horúčky ohlásil syn prostredný. Ráno aj najmladší fešák vstal akýsi nesvoj a bolo definitívne po programe.

velkanoc2

S najstaršou sme teda aspoň trochu zdobili vajíčka, ktoré si tak veľmi priala, ale kvôli horúčke nestihla.

velkanoc1

A samozrejme, nezabudla som na dnešné žrebovanie knižnej rozdávačky. Chcem sa poďakovať všetkým vám, milé dámy, ktoré ste sa zapojili! Je skvelé vedieť, že tento blog nečíta iba môj manžel :) Výber víťaza som úplne neromanticky nakoniec nechala na random.org a víťazkou sa stáva mamička s milým menom „smolinka“ :) Tej týmto blahoželám a idem písať mailík, všetkým ostatným ešte raz ďakujem a prajem bezbacilový začiatok jari!

zrebovanie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.