Vitajte u nás, pohodlne sa usaďte, čítajte a neváhajte aj komentovať – dáva mi to pocit, že tento blog nečíta len môj manžel a dve kamošky ;-)

webDSC_7698

Keďže ste klikli na záložku „o nás“, asi tajne dúfate, že zistíte, kto to tu vlastne píše. Tak teda, toto v strede, obklopené deťmi, to som ja. Volám sa Majka, som mamou týchto troch malých nezbedníkov a manželkou veľkého nezbedníka, ktorý chce ostať v anonymite.

Ja, rodené čistokrvné mestské dieťa, keď som sa sama stala matkou, zatúžila som po slobodnejšom živote a tak sme postavili dom na dedine. Teraz si tu spolu žijeme, učíme sa, hráme sa, čo-to vypestujeme a buď to aj zjeme alebo nám to ohlodajú kadejaké tvory prírodné, lebo to sa v takej biozáhrade vraj tiež stáva.

Milujem chuť kávy a vôňu kníh a kvety všetkých farieb a tvarov. Vo voľnom čase fotím, píšem alebo čosi vyrábam. Tento blog sa stal mojim zápisníkom, kde píšem o našich zážitkoch, výletoch, hrách, kde sa môžem podeliť o chutné recepty, či dať tip na dobrú knihu. Alebo len tak pofilozofovať o živote a dúfať, že to niekto cíti rovnako.

Tak teda príjemné čítanie a veľa radosti do života!

 

5 comments on “O nás”

  1. Ďakujem :). Som tiež mamička, ktorá ide tak trochu ´proti prúdu´ :) a hľadá cesty, ako zmyslupne žiť a vychovávať deťúchy. VĎaka teda za inšpirácie, nápady a všetku prácu.

  2. Ďakujem za skvelé a hlavne zrealizovateľné nápady :)
    A tiež, že píšete o tom, čo robiť, aby naše ratolesti prežili detstvo radostne, hravo a hlavne zaujímavo :)

  3. Dobrý deň, mohla by som na Vás dostať kontakt, napríklad mail, chcela by som sa niečo opýtať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *